Voith Turbo BV wint Tsjerk Hiddeszbokaal

Vrijdag 20 juni gingen 17 wedstrijd- en  4 evenementenboten de Kagerplassen op tijdens de Netherlands Maritime Technology Vaardag 2014. Vanwege uitstekende prestaties van de evenementenboten streden ook zij mee voor de winst. Het team van Voith Turbo BV zeilde uiteindelijk het beste en nam de Tsjerk Hiddeszbokaal in ontvangst.

Peter Zoeteman, Managing Director Netherlands Maritime Technology, overhandigde de eerste prijs, de Tsjerk Hiddeszbokaal, aan André Breijer en Edwin Bonsen van Voith Turbo BV.

Tweede werd de winnaar van vorig jaar, namelijk Chris ten Hoopen (STC-Group) met zijn team bestaande uit: Jacquelien van der Lem (Lemtech BV), Tjerk Feenstra (Lloyd’s Register EMEA) en Nicole van Spronsen (STC-Group). Als derde eindigde het team van Eekels Technology BV. Een aantal andere teams ontving poedelprijzen als: De Ovenwant, De Kurketrekker, De Bril en Een Zak Ballonnen.

Uitslag Netherlands Maritime Technology Vaardag 2014
1. Voith Turbo BV
2. Chris ten Hoopen (STC Group), Nicole van Spronsen (STC Group), Jacquelien van der Lem (Lemtech BV) en Tjerk Feenstra (Lloyd’s Register EMEA)
3. Eekels Technology BV
4. Van Grevenstein’s Scheepswerf BV
5. Richard Spruijt (Wilhelmsen Ships Service BV), Mark Visser (SARC BV), Marnix Krikke (Netherlands Maritime Technology) en Guus van der Bles (Conoship International BV)
6. Koninklijke de Vries Scheepsbouw (Vincent van Slagmaat, Rob de Vries, Roderick de Vries en Astrid Kee)
7. Ties Bontebal (Instructeur STC), Tristan Beumer (Bloem Doze Nienhuis), Joost de Brouwer (Navingo BV) en Christina Syropoulos (Netherlands Maritime Technology)
8. Netherlands Maritime Technology
9. Statendam Steel Plates
10. Quintus Melching (Instructeur STC), Berto Somsen (TKF BV), Kay Vente (Netherlands Maritime Technology) en Sandra Mollema (Netherlands Maritime Technology)
11. IHC Merwede
12. Köco/KSM Holland BV
13. Julian Hofman (Instructeur STC), Ron Vollenga (Outsource-IT Management), Ruud Aantjes (Navingo BV) en Linda te Veldhuis (Netherlands Maritime Technology)
14. Martin Bloem (Bloem Doze Nienhuis), Peter Nes (TKF BV), Laurens Kuiper (Navingo BV) en Jan Seton (WRS Marine Inspections and Services BV)
15. Koninklijke de Vries Scheepsbouw (Dennis van Haasteren, Sijbrand de Vries en Arjen Dekker)
16. Vereniging IRO
17. Atlas Copco Compressors Nederland BV
18. Thomas Heuvel (instructeur STC), Joost van Tussenbroek (Navingo BV), Harriët Slager (EU Brussels Office), Yvanka van Diepen (Netherlands Maritime Technology)
19. Verebus Engineering
20. Geberit BV
21. Bakker Sliedrecht Electro Industrie BV

Terugblik
Tijdens de vaardag zijn diverse foto’s gemaakt. Klik hier om een selectie van de foto’s te bekijken.

Volgende editie
Ook in 2015 vindt de Netherlands Maritime Technology Vaardag plaats. Datum en locatie worden begin volgend jaar bekendgemaakt.

Meer… Netherlands Maritime Technology

 

Share this article

Follow Maritiem Nieuws.nl

Carrière>

Events>

<< Oct 2019 >>
MTWTFSS
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Geen evenementen Geen evenementen