Chris ten Hoopen (STC Group) wint Tsjerk Hiddeszbokaal

23 wedstrijd- en 5 evenementenboten gingen vrijdag 21 juni het Gaastmeer op voor een maritieme sportieve dag; de Scheepsbouw Nederland Vaardag 2013. Ruim 100 zeilers lieten zich niet kisten door de regen, maar vanwege harde windstoten besloot de wedstrijdleiding de middagwedstrijden te cancelen. Het team van Chris ten Hoopen van STC Group zeilde in de ochtend het best en nam de Tsjerk Hiddeszbokaal in ontvangst.

Peter Zoeteman, algemeen directeur Scheepsbouw Nederland, overhandigde de eerste prijs, bestaande uit een wisseltrofee en een beker, aan Chris ten Hoopen (STC Group), Nicole van Spronsen (STC Group) en Jelle Grijpstra (C-Job & Partners).

Tweede werden Richard Spruijt (Wilhelmsen Ships Service), Hans Veraart (Barkmeijer Stroobos) en Harry Koops (Wolfard & Wessels Werktuigbouw). Als derde eindigde het team van Van Grevenstein’s Scheepswerf, bestaande uit Frans van Grevenstein, David Anink (Scheepsbouw Nederland) en Laurens Kuiper (Navingo). Een aantal andere teams ontving poedelprijzen als: De Verrekijker, De Klok, Het Kompas, De Boeddha en Het Stoffer & Blik.

Uitslag Scheepsbouw Nederland Vaardag 2013
1 Chris ten Hoopen (STC Group), Nicole van Spronsen (STC Group), Jelle Grijpstra (C-Job & Partners)
2 Richard Spruijt (Wilhelmsen Ships Service), Hans Veraart (Barkmeijer Stroobos), Harry Koops (Wolfard & Wessels Werktuigbouw)
3 Van Grevenstein’s Scheepswerf
4 Dennis van der Waal (TOS), B. Veldman (Wolfard & Wessels Werktuigbouw) en Marjan Lacet (HME Singapore)
5 CMTI
6 Rubber Design
7 Anchor Insurance Rotterdam
8 Central Industry Group
9 Croon Elektrotechniek
10 Promac
11 AKD Advocaten
12 Kees Rutten (STC Group), Anne Visser (Navingo) en Annette Opstal (Scheepsbouw Nederland)
13 Verebus Engineering
14 Eekels Technology
15 Cummins Distribution Europe
16 Struik & Hamerslag (boot 14)
17 Damen Shipyards Group
18 Geberit
19 Frank Greve (Minks Kunststoftechniek), René Veldman (Wolfard & Wessels Werktuigbouw) en Michael Roerade (HME)
20 HME
21 Struik & Hamerslag (boot 15)
22 IHC Merwede
23 Struik & Hamerslag (boot 16)
24 Ferdie Krug (STC Group), Harriet Slager (Scheepsbouw Nederland Brussel), Berto Somsen (TKF), Joëlla Lucas (Scheepsbouw Nederland)
25 Michiel Mulder (STC Group), Hans Greve (Minks Kunststoftechniek), Marloes Telgenhof (Scheepsbouw Nederland Brussel), Ruud Aantjes (Navingo)
26 Köco/KSM Holland
27 Bakker Sliedrecht Electro Industrie
28 Scheepsbouw Nederland

Volgende editie
Ook in 2014 vindt de Scheepsbouw Nederland Vaardag plaats. Datum en locatie worden begin volgend jaar bekendgemaakt.

Meer… Scheepsbouw Nederland

 

Share this article

Follow Maritiem Nieuws.nl

Carrière>

Events>

<< Sep 2019 >>
MTWTFSS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Geen evenementen Geen evenementen