Online executieveiling: stalen duwbak Axon (sloopschip)

Duwbak 'Axon' wordt op 7 maart geveild.

Op 7 maart wordt de stalen duwbak ‘Axon’ uit 1966 geveild door BVA Auction. De veiling wordt online aangeboden op het veilingplatform BVA-Nautic.com. Een bezichtiging is mogelijk op afspraak.

De stalen duwbak genaamd Axon, gemerkt 18386 B Rott 1987, in in Dordrecht gebouwd in 1966. Het schip heeft geen eigen motor en heeft het scheepstoebehoren als bedoeld in artikel 1 van Boek 8 van het Burgerlijk Wetboek.

Scheepsnaam: Axon
Afmetingen (LxB): 76,50 x 11,22 meter, holte: 3,32 meter.
Diepgang: 3,22 meter
Bouwjaar: 1966
Bouwwerf: Machinefabriek De Biesbosch

Share this article

Follow Maritiem Nieuws.nl

Carrière>

Events>

<< Sep 2017 >>
MTWTFSS
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Rondje Landtong Rozenburg op 30 september

In het hart van het havengebied ligt de Landtong Rozenburg, ingeklemd tussen de Nieuwe Waterweg en het Calandkanaal. De Landtong herbergt een prachtig natuurgebied, met nu eens zicht op reusachtige zeeschepen en dan weer een kudde Schotse hooglanders. Zaterdag 30 september heb je de unieke mogelijkheid dit bijzondere gebied zowel vanaf het land als vanaf […]

read more >

Offshore WIND Conference 9 en 10 oktober RAI

OWC 2017 richt zich op de kansen in de offshore windsector voor de komende 10 jaar en verder daarna. Wat zullen de komende tenders de supply chain op korte en lange termijn bieden? Wat zijn de trends en kansen na 2023? Ook andere onderwerpen worden besproken, zoals kostenreductie, innovaties, subsidie en samenwerking met de olie- […]

read more >

Offshore Energy Exhibition & Conference 2017

Offshore Energy Exhibition & Conference (OEEC) is Europe’s leading offshore energy event. It is unique in bringing together the oil & gas, offshore wind and marine energy industry. With the industry in transition OEEC offers offshore energy professionals the ideal meeting place to network, discuss and learn about the future of energy.

read more >